V tomto článku jsme se soustředili na vybrání nejpopulárnějších šablon v roce 2015. Jelikož wordpress je nejvíce preferovaná platforma na světě a používá ji přes 202 000 000 uživatelů. Šablony, které jsme vybrali, jsou zdarma a využívají nejmodernější technologie.

WP Sparkling

SparklingEsteticky navržené pozadí, ukazuje nejmodernější technologie, které využívá wordpress. Kresba připomínající tuš doplnující jednoduché téma šablony.

Origin

Když chcete naplnit dlouhý text na vaší webovou stránku Origin to zvládne velice jednoduše. Text nebude vypadat přeplácaně a zmateně. Je zde místo pro delší into.

Fashionista

Tato šablona je dobrá pro blogy. Tituly zvýrazňuje a také dobře vypadá na mobilních zařízeních.

Future life

Jasná, kreativní a bohatá multifunkční šablona, která je perfektní pro kreativní portfolia či freelancery. Jako všechny wordpress šablony i tato se přizpůsobuje pro mobilní zařízení. A vypadá perfektně ostře i při vysokém přiblížení.

Glider

Nebaví vás hledat krásnou a dokonalou šablonu pro wordpress? Glider si na nic nehraje, jen jednoduchý a stručný text, který se zaměřuje na čtení bez přikrašlování.

Travelify

Tato wordpresová šablona je inspirována přírodou. Vhodná pro cestovatele, ochránce životního prostředí a dobrodruhy. Má mnoho tematických možností, mezi kterými si můžete vybra.

Great

Tato šablona má neomezený výběr barevných motivů. Může být optimalizovaná SEO. Je to vhodné téma pro všechny blogery. Je dalším prvkem, který byl přeložen do mnoha jazyků a tak dosáhl zahraniční publicity.

_Architekt

Architektonické rozložení a snaha navrhnout design, který by dobře vynikl, a to především pokud se jedná o fotografické rozložení. Je velice precizně navržen a pro responsivní šablonu ideální.

Panoramica

Když hledáte dech beroucí obrázky, tak Panoramica je to po čem vaše srdce touží. Soustřeďuje se na zdůrazňování obrázků a jejich adaptaci pro mobilní a jiná zařízení, aby se vždy ukázaly ve své kráse.

Samozřejmě, že ve wordpressu máte další výběr šablon. My jsme si vybrali ty, které nám přišli nejzajímavější a něčím unikátní.