Pokud chceme mít atraktivní web, neměli bychom ho můžete a nemusíme ho dávat nějaké firmě. Podívejme se spolu na výhody a nevýhody. Když se řídíme heslem od Microsoftu a to, že jejich kancelářský balík MS office zvládne téměř vše. Vytvořte si svůj web ve Wordu, který sice bude mít přibližně dvakrát delší kódování než profesionální tvůrce stránek. Jestli teda máte chuť a odvahu si udělat stránky sami a ušetřit nemalý peníz, pusťte se hravě do toho, a nebo máte druhou levnější možnost, dát udělat stránky nějakému studentovi.

Software Computer Html Code Digital Web Internet

Software Computer Html Code Digital Web Internet

Neúspěšnější jsou ty, kteří tvoří Warez stránky a různých blogu. Jejich stránky jsou na internetu nejvíce zobrazované a vyhledávané, a vás nepřijdou na moc peněz. Takový student si řekne do 1000 korun. Takovýto člověk vám udělal skvělou stránku a bude se snažit, aby byly odkazy na ní na co nejvíce stránek jako reklamy. Malou nevýhodu tohoto způsobu je, že budete mít na svých stránkách reklamy na jiné stránky.

Základem stránky jsou klikací odkazy. Tímto směrem se vůbec nevydávejte, pokud chcete, aby byl váš web atraktivní. Ulehčíte si tím následnou administraci webu a také si tím hodně pomůžete a následně ušetříte peníze za předělávání stránek. Pro tvorbu atraktivních a hlavně funkčních stránek je zapotřebí kvalitní webové studio. Kde si přece jenom za kvalitu trochu připlatíte, ale máte jistotu, že vám vaše stránky udělají přesně podle vašich představ a dají vám tam vše, co potřebujete k tomu, aby stránka byla aktivní a uživatelsky příjemná.

Na výběr máte z velkého množství firem, které se tímto zabývají . Některé udělají stránky jen podle vašeho popisu a nebo vaší předlohy, co si donese, a někteří si od vás zjistí informace, které tam chcete mít a vytvoří vám několik návrhu. Vy pak máte možnost si vybrat ten, co se vám bude nejvíce líbit a vyhovovat .Možností, jak vytvořit atraktivní web je více a záleží především na vašich zkušenostech, jestli jej vytvoříte sami.